Hrozba

Hrozba Originální název: Meltdown

BB art - 2009
ISBN: 978-80-7381-528-8

BB art (2009) 978-80-7381-528-8 236

Závěrečné pokračování osudů Dannyho a jeho dědečka Ferguse Wattse, bývalého agenta SAS, které najde v jejich úkrytu u kanadských Velkých jezer šéf CI5 Dudley a požádá je, aby se zapojili do chystané operace, která má zlikvidovat výrobce a distributory nové drogy s názvem Láva, která se lavinovitě šíří a způsobuje agresivní šílenství. Za odměnu jim slíbí konec pronásledování a klidný život. Fergus vytvoří a vycvičí údernou jednotku a s ní se vydají do pronásledování záhadných dvojčat, která mají v celé záležitosti prsty. (Založil/a: skjaninka)

sharky95
  21. 6. 2012, 22:13
Dovršení série o Dannym Wattsovi. Tato série byla díl od dílů lepší. Bohužel Hrozba je podle mě nejhorším dílem. SPOJLER Možná je to tím, že jedna z hlavních postav je mrtvá KONEC SPOJLERU Příběh se rozjížděl až moc pomalu. Kdyby McNab dostal o sto dvěstě stran navíc, bylo by to pro něj ideální. Tady to působí, že si ze začátku psal svým tempem, ale konci mu zbývalo deset stran, tak rychle to ukončit. Rozhodoval jsem se jestli tři nebo čtyři hvězdičky. Vzhledem k tomu, že než jsem se nadál, měl jsem ji přečtenou, dávám čtyři.