Kouzelná cesta

Kouzelná cesta

Ikar - 2004
ISBN: 80-249-0394-6

Ikar (2004) 80-249-0394-6 336

Emmaline Hatterová je krásná, úspěšná a ctižádostivá. Nechce rodinu, přátele ani lásku, touží jen po úspěchu a po penězích. Jako obávanou a tvrdou obchodnici ji uznávají všichni finančníci na Wall Street. To všechno změní jediný okamžik - krach na burze. Emma je náhle na mizině a sama. Ani v této chvíli však neváhá riskovat: vydává se do Nového Mexika za objevením nezměrných pokladů legendárního města Ciboly. Larence Digby, jehož výpravu finančně podpořila, touží objevit kus nádherné historie, ona chce jen zlato a stříbro a znovu začít podnikat. V drsném horkém kraji plném nebezpečí i divoké krásy v ní však Larencův nakažlivý optimismus a nadšení probouzejí city zasunuté až na dno srdce. Emma znovu objevuje důvěru, soucit, přátelství i touhu po lásce a štěstí ve dvou...

marta-b
  2. 1. 2015, 20:50
Docela slibný začátek, ale pak jsem litovala, že jsem si to v knihovně vůbec půjčovala. Zápletka nudná a předvídatelná, hrozně rozvláčný popis čehokoliv, věčné opakování se a nejvíc mě dorazilo to, že hlavní hrdina byl totální moula :o) Tohle bylo prostě šlápnutí vedle a tuto autorku nikdy víc.