Jsem do tebe blázen

Jsem do tebe blázen

Metafora - 2002

Metafora (2002)

Quinn McKenzieová vede sladký život. Má všechno, nač jen žena může pomyslet: žije s nejkrásnějším chlápkem na světě a zastává skvělé místo učitelky kreslení. Měla by být bez sebe štěstím, jenomže ona se může zbláznit nudou. A tak si jednoho dne řekne, že by to chtělo nějakou změnu. Začne to docela nenápadně - jedním zatoulaným psem, ošklivou malou fenkou jménem Katie. Quinnin partner Bill, sportovní trenér zbožňovaný nejen studenty ale i celým městem, vyřkne nad tou hromádkou neštěstí osudovou větu: Buďto pes, nebo já! A Quinn si vybere: Pes. Události naberou nečekaný spád. Quinn se sbalí a odstěhuje, s čímž jí pomáhá pohledný muž jmémen Nick. Ten býval kdysi manželem Quinniny sestry, a tak mu nějakou dobu trvá, než přizná že Quinn je pro něho dávno něco víc než jen švagrová a "hodná holka". Quinn se začíná rozehřívat a v její horoucí, smyslné náruči pomalu tají i ledy Nickova samotářství. Zato odvržený milovník Bill začíná čím dál tím víc propadat nebezpečným bludům. A jak to všechno dopadne? Že se ptáte - samozřejmě že dobře.