On mi to sežral

On mi to sežral Originální název: Than he Eat me Boy Entrancers

Albatros - 2008
ISBN: 80-00-01872-0

Albatros (2008) 80-00-01872-0 207

Neuvěřitelné zápisky Georgie Nicolsonové pokračují! Podaří se jí setkat s Masimem v Hamburgrově, nebo si přiveze jen pár bláznivých vzpomínek společně s býčími rohy? A co stará dobrá Anglie, zvládne další nápor šílených nápadů, obřích kalhotek a kosmické chtivosti? A Georgie je stále třeskutě vtipná a zamilovaná, jen si najednou není tak úplně jistá, kdo je ten nejsprávnější Bůh sexu Masimo, Komik Dave, Robbie (i když miluje vačnatce!)? (Založil/a: skjaninka)

RacingF
  24. 7. 2011, 18:26
Velké zklamání oproti předchozím dílům... V tomto díle na mě "Žiži" působila trochu povrchně a hloupě se zájmem pouze o kluky (předtím měla alespoň zájem o sport, o němž v tomto díle nebyla ani zmínka, což je dost velká škoda). Předtím jsem se se zápisky dokázala pořádně nasmát, zde bylo pouze několik prchavě vtipných okamžiků...
pampaliska
  21. 6. 2012, 16:37
Musím uznat, že předchozí díly byli o něco lepší. To ale neznaméná, že se tahle knížka nepovedla. Doporučuji všem teenagerům a hlavně dívkám.