Vostrá škola života

Vostrá škola života Originální název: Vostrá škola života

Vincentinum
ISBN: 978-80-254-1064-6

Vincentinum 978-80-254-1064-6 196

Markéta Vostrá ve své knize využívá analogie mezi dvanácti astrologickými domy zvěrokruhu a dvanácti komnatami, kterými musí lidská bytost projít, aby si osvojila schopnost moudrého a smysluplného prožívání každodennosti. Hlavním předpokladem pro zvládnutí hry zvané život je naučit se správné „symetričnosti“ žití. Jakmile se jakákoli ze životních oblastí předimenzuje, logicky se vychýlí protipól a člověk se dostane do situací, které dokonale zrcadlí míru odchylky. Tyto situace bývají většinou vnímané jako velice nepříjemné, dokud se nedospěje k poznání, na základě kterého člověk vyrovná chybějící protilehlý aspekt. Kniha je inspirací pro ty, kteří chtějí vědomě pracovat na svém vývoji a hledat odpovědi na otázky „Proč právě mně se muselo stát toto ...“. V knize jsou uvedeny nejzajímavější příběhy, se kterými se ve své praxi autorka setkala. (Založil/a: skjaninka)

Markéta Vostrá Markéta Vostrá