Deníky amerického krumpáče

Deníky amerického krumpáče

Naše vojsko - 2002

Naše vojsko (2002)

Na serveru www.krumpac.cz naleznete další, doplňující a aktuální informace ke všem skutečnostem uvedeným v této knize a rozsáhlý download map, souborů, dokumentů a programů, jakož i další produkty, ankety a údaje.

veronikamerika
  3. 9. 2013, 13:57
Tak tahle knizka byla velky hit v Chicagu, tezko ji sehnat. Kdyz jsem za ni vyplazla 2o dolaru, zklamala jsem se. Co ten chlap delal za voloviny , to se hned tak nevidi. Zase jeden z tech, co si mysleli, ze z nich amerika padne na zadek. Jezdi si na koleckovych bruslich po silnici a divi se, ze ho srazi auto.Snazi se byt vtipny ve styku s Polaky a jinymi delniky, nebo domorodci. Pak se seznami z holkou z Cech a chce ji dostat do Ameriky pres Kanadu. Nakoupi bile obleceni a mysli, ze projde. Asi jsou tady sproste slova zakazana, ale tohle je skoda penez a ztrata CASU. Cekali jsme nejake rady jak zit v americkem prostredi , ale je to neco jako hitelrova kniha , co jsem ji nedocetla, protoze to proste nejde.Snuska samolibosti a samochvaly.