Vysoká škola hubnutí

Vysoká škola hubnutí

Ikar - 2003
ISBN: 80-249-0220-6

Ikar (2003) 80-249-0220-6 152

Hubneme v pohodě, bez tabletek, diet a namáhavých cviků Autorka nového originálního programu pro boj s nadbytečnými kilogramy a tukovými polštářky je žena jako každá jiná - s rodinou, povinnostmi, radostmi i starostmi. Po dlouholetém marném boji s obezitou, po experimentech s pilulkami, čaji a zázračnými elixíry si řekla: Dost! a začala přemýšlet, v čem to vězí, že některé ženy jsou jako proutek, ačkoliv si neodepřou žádný pamlsek, a jiné se trápí dietami, a přece nezhubnou. Studijní pobyt v zahraničí i vlastní zkušenosti jí pomohly sestavit zeštíhlovací program. Žádné léky na hubnutí, diety či nadměrná zátěž, a přesto lze za necelý rok shodit i více než 30 kg! Stejně důležitý jako odbouraný tuk je i návrat ztraceného sebevědomí a upevnění zdraví.

#zdraví
Edita Sipeky Edita Sipeky

Trina1
  13. 12. 2011, 16:56
Nepotřebuju hubnout. Nóóó, tak teda jo, ale jen trošičku :-). A tak jsem si v knihovně půjčila tuto knížku. Ono to vlastně není jen o hubnutí, ale o změně myšlení, o jiném pohledu na svět i na sebe sama. Je to moc milá knížka, která pohladí na dušičce. Doporučuji k přečtení i štíhlým čtenářkám :-).
Kerolajnacek
  5. 3. 2015, 20:58
Skělá kniha ! Měla jsem i denník k této knize + dvd cičení. Nezubla jsem ale to bude asi špatnou stravou a pubertou. no cvičení mě bavilo a nastartovala správným směrem. Super
Marička
  30. 8. 2012, 10:41
Díky téhle knize jsem zhubla už 8kg bez jakékoliv diety a hubnu dál. Autorka je neobyčeně bystrá žena, který přišla na to, jak zhubnout, aniž byste umíraly hlady, nebo platily tisícové částky za nesmyslné preparáty na hubnutí. Mohu doporučit každé ženě, která se nebojí uchopit život z trochu jiného konce :-).