Krby v interiéru a zahradě

Krby v interiéru a zahradě

Knižní klub - 2003

Knižní klub (2003)

Oheň je život - provází člověka odnepaměti. Naše okouzlení pohledem do plamenů, jak se zdá, nepřebije ani nejdokonalejší televizní obrazovka či filmové plátno. Do plamenů se dokážeme dívat celé hodiny - sami, s partnerem či ve skupině přátel, kteří právě u ohně zažijí neopakovatelný pocit silné soudržnosti. Oheň, který chceme mít doma, musí být ohněm zkroceným - v krásném a hlavně bezpečném "obalu". Nejlépe se vyjímá v krbu. V naší knize naleznete inspiraci, jak by váš krb - ať už bude umístěn v interiéru, nebo v zahradě - měl či mohl vypadat. Kromě krásných fotografií přináší publikace informace o konstrukci krbů, o předpisech, které je při stavbě krbu třeba respektovat, a mnoho dalších užitečných rad a nápadů. Krb vám bude krásným a věrným společníkem. Podobně jako pes. Ostatně, všimli jste si, že pes, ten tisíciletý druh a společník člověka, se zkroceného ohně nebojí? A dokáže hledět do jeho plamenů stejně okouzleně jako my?