Cesta na druhý břeh

Cesta na druhý břeh

Knižní klub - 2002

Knižní klub (2002)

Možná si budete přát prožít to setkání na Druhé straně. Jestli se vám ten nápad zamlouvá, velice vám doporučuji, abyste se s nimi setkali v obrovské, klasicky klenuté Síni záznamů, která bere dech. Věřte mi, skutečně existuje. Já jsem tam byla, viděla jsem ji a dokonce jsem měla v ruce svůj Životní náčrt. Náčrt skutečně existuje. Můj Životní náčrt je napsán na svitku papíru překrásným zlatým písmem. Ale nedokázala jsem přečíst ani slovo o budoucnosti. Nejsem si jistá, jestli tomu tak je proto, že mi není dovoleno, abych byla médiem sama sobě, nebo jestli to není dovoleno nikomu z nás. Ale dříve, než požádáte, aby vám bylo dovoleno setkat se s milovaným člověkem v Síni záznamů, nebo abyste tam mohli astrálně cestovat sami, požádejte ještě o další dobrodiní. Abyste si to pamatovali! Při astrálním cestování stejně jako při snění někdy procitneme a vůbec si nic nepamatujeme, nebo nám zůstanou jen útržkovité záběry zmatečních obrazů, které rychle pustíme z hlavy.