Nezjištěno / Jiné - 2015
ISBN: 978-80-87530-61-0

Nezjištěno / Jiné (2015) 978-80-87530-61-0 160 Nakl. Kristián
Knižní klub (2002)

Také se vám stává, že vás sobeckost přítele, lenost kolegy či arogance neznámého dokáže až nepřiměřeně pobouřit? Proč se někdy tak najednou rozčílíme? ... Debbie Fordová, renomovaná americká terapeutka a pedagožka, jež v minulosti úspěšně zvítězila nad vlastní dlouholetou závislostí na drogách, nachází vysvětlení v koncepci temných stránek. Máme-li problémy s lidmi, je to proto, že v nás naše okolí oživuje hlasy, které jsme potlačili, abychom světu - i sami sobě - nabídli jen zcela "pozitivní" obraz své osoby. A protože nejsme schopni smířit se s "negativními" vlastnostmi nás samých, plýtváme často energií při odsuzování ostatních, namísto abychom je pochopili. Teprve když se smíříme i s temnou, odvrácenou tváří sebe sama, nalezneme cestu k plnohodnotnému a šťastnému žití. Moudře napsaná kniha pomůže každému, kdo se na pouť sebepoznání vydá.

Debbie Ford Debbie Ford
*1955 - †2013