V bezpečí

V bezpečí

Ikar - 2002

Ikar (2002)

Krásná talentovaná herečka Karen se po bouřlivé milostné aféře provdá za bývalého slavného herce Harryho. I když je Harry majetnický a sobecký, nachází u něj pocit bezpečí, který postrádala od neblahé zkušenosti z mládí, kdy byla znásilněna. Harry však skrývá zamlženou minulost - smrt své bývalé ženy a sebevraždu dcery. Byla tato úmrtí náhodná? O Harryho vině je přesvědčen Damien, jeho utajovaný syn, který se chce otci mstít. Když se však setká s Karen, události dostanou jiný spád z Karen a Damiena se stanou milenci. Mladá žena si na synovi svého manžela cení citlivosti, ohleduplnosti a hlavně toho, že ji teprve on dokáže sexuálně uspokojit. Oba začnou čelit násilnickému Harrymu, jenž má zřejmě na svědomí spoustu zločinů, včetně vraždy…

Frances Galleymore Frances Galleymore

Dominie
  10. 12. 2014, 18:33
Zajímavé, poutavé čtení, přečetla jsem jedním dechem - a to jsem se k tomu dostala víceméně náhodou. Bavilo mě to :) Za mě 4/5 ..