Volný pád

Volný pád
Originální název: Bad luck and trable

BB art - 2007
ISBN: 978-80-7381-183-9

BB art (2007) 978-80-7381-183-9 367

Jedenácté září změnilo Reacherův tulácký život jedním praktickým způsobem. Kromě skládacího kartáčku na zuby s sebou začal nosit průkaz totožnosti s fotografií. Přesto se mu stále daří zůstat téměř nevystopovatelný nejlépe, jak je to v Americe vůbec možné. Proto když dostane zprávu od člena své staré vojenské jednotky, ví, že se musí jednat o smrtelně vážnou záležitost: chci, abys sehnal dohromady naši starou partu.Se zvláštními vyšetřovateli si není radno zahrávat. Vždy kryjí záda jeden druhému. Nyní našli jednoho z nich mrtvého v kalifornské poušti. A dalších šest není vůbec k nalezení.Nezahrávejte si Jackem Reacherem. Jeho kamarádi se dostali do obrovských nesnází a to on nehodlá připustit. Nyní ani kdykoliv jindy. (Založil/a: skjaninka)

onde
  6. 1. 2015, 14:49
Zaručeně nejlepší kniha ze série o Jacku Reacherovi. Zhltnul jsem ji doslova jedním dechem a po přečtení jsem chtěl začít znovu.
Lmslaver
  11. 4. 2014, 15:21
Někdo likviduje staré parťáky z Reacherovy jednotky zvláštních vyšetřovatelů a to znamená, že tvrdě narazí. Reacherovi příznivci dostanou v této knize opět to co chtějí, to znamená čtivost, akci a napětí. Nic neubírá z dramatičnosti ani to, že je pachatel i jeho motivace odhalena už ve čtvrté pětině románu (pozorný čtenář se ale dovtípí dříve) a závěr se žene kupředu jen Reacherovou motivací k pomstě a záchraně zbývajících kamarádů. Až na drobné výhrady je to opět slušné čtivo z Childovi tvorby - 90%
problemchild
  7. 8. 2015, 19:26
První kniha, kterou jsem o Jacku Reacherovi četl a je to vážně bomba. Určitě musím tento příběh řadit mezi ty nejlepší, jako jsou Zásah a Poslední sbohem, kde soucítíte s Jackem, aby pomstil smrt svým kolegů a přátel. Jenom jsem čekal, že hlavní ukončení života hlavního záporáka bude větší masakr. Když jsem pak postupně četl další příběhy od Lee Childa, tak jsem opět narazil na paralela s knížkou Jatka, kde Jack zjistí, že nesmí věřit policii (potencionálnímu spojenci). Buď to autorovi nedošlo a nebo dělá z Reachera nepoučitelného naivku:-)))
Biba001
  26. 10. 2013, 22:37
Jack Reacher - můj oblíbený hrdina. Moc toho nenakecá, nesnese bezpráví a s nepřítelem se moc nemaže. Pro ránu nejde daleko a přestože to fakt není prototyp klaďase, je pro mě zatraceně sexy. Jediné mínus, že ve filmové verzi ho hraje Tom Cruise, s tím se prostě nemůžu smířit.
Sybrakos
  15. 2. 2013, 8:31
Poprvé Reacher.. A od té doby čtu další a další knihy. Nejlepší moment této knihy? Závěrečný souboj ve vrtulníku.