Drachenfels

Originální název: Drachenfels

Petrov
ISBN: 80-7332-017-7

Petrov 80-7332-017-7 237

Detlef Sierck, který se prohlašuje za největšího dramatika na světě, vyhlásil, že příštím jeho představením bude ztvárnění konce Velkého čaroděje Drachenfelse - sehrané tam, kde zemřel, tedy v jeho ponuré pevnosti. Hradby Drachenfelsu však stále ještě ukrývají strašlivá tajemství a Detlefovi hrozí, že první noc jeho mistrovského díla se stane zároveň i poslední nocí jeho života. (Založil/a: Makkyky)

Jack Yeovil Jack Yeovil
*31.07.1959

StepanHrouda
  12. 8. 2013, 20:09
I když to není žádný zázrak, Drachenfels se mi líbil - rozhodně originálnější než většina Warhammer knížek. Je zajímavé sledovat uvažování perfekcionisty a megalomana Detlefa - a vůbec se podívat, jak by asi vypadalo divadlo ve fantasy :)
Latrollka
  11. 10. 2015, 17:32
Velice pěkně zpracovaná kniha ve formě fantasy detektivního příběhu, některé pasáže mě téměř posadily do židle a závěr ačkoliv měl na můj vkus až velmi rychlý spád mě opravdu milé překvapil.