Síla karmy

Síla karmy

Metafora - 2003

Metafora (2003)

Nevšední publikace, která vám pomůže k pochopení, ale zejména k úspěšnému řešení i těch největších problémů. Karma znamená zjednodušeně obecný zákon příčiny a následku. Stručně řečeno: dostanete to, co si zasloužíte. Karma je vlastně jednání: dobré jednání se rovná dobré karmě; špatné jednání se rovná špatné karmě. Mnoho lidí věří, že nemají dostatek sil, aby mohli svou karmu změnit. V tom se ale velice mýlí. Proslulá a slavná autorka s nadpřirozenými schopnostmi, Mary T. Browne, s velkým porozuměním, důvtipem a praktickou moudrostí osvětluje záhady, které karmu obestírají, vysvětluje její neoddělitelný vztah k minulým životům a zabývá se i otázkami svobodné vůle a osudu. Ukazuje nám, jak využít své karmy k tomu, abychom porozuměli vlastní minulosti a vytvořili si budoucnost. Kniha Síla karmy nám nabízí moudré rady, pomůcky a jednoduchá duchovní cvičení, která nás dovedou k životu plnému zdraví, lásky, bezpečí a duševní rovnováhy.