Bydlíme s dětmi ... a děti s námi

Bydlíme s dětmi ... a děti s námi Originální název: Bydlíme s dětmi ... a děti s námi

Nezjištěno / Jiné - 2003

Nezjištěno / Jiné (2003) 154

Mám pro vás jednu radu. Dřív, než se pustíte do zařizování dětského pokoje, sedněte si na chvíli před zrcadlo a nahlas si odpovězte na otázku, která je pro vás v této chvíli opravdu důležitá: Kdo jsem já a co očekávám od svého dítěte? Odpověď' byste měli znát dřív, než vezmete do ruky metr a kreditní kartu. Pokud doma pohazujete oblečení po křeslech, je zbytečné, abyste do dětského pokoje pořizovali skříně, protože vaše dítě je pravděpodobně také nebude používat. Ovšem úplně stejně můžete dopadnout i v případě, že máte doma oblečení vyrovnáno do komínků. Děti jsou totiž nevyzpytatelné! Kniha má co říci jak rodičům novopečeným, tak i těm zdánlivě zkušenějším, neboť soužití s dětmi bez ohledu na velikost bytu či domu bývá náročné. Nechte si proto poradit. co je pro vaše dítě nejlepší a proč, jak předejít nejtypičtějším chybám, jak si pohrát s barvami a doplňky, ale třeba i jak respektovat soukromí a postarat o to, aby se vám všem doma dobře žilo.