Žhavý sex

Žhavý sex

Podtitul: Jak na to

Metafora - 2003

Metafora (2003)

Milovat, být milován a - milovat se! To je heslo téhle knížky. S chutí do toho! Všichni o tom - hlasitě či šeptem - mluvíme, všichni si to - tajně či veřejně - přejeme. Co? Pochopitelně lásku a milování. Tracey, příjemná a vtipná mladá dáma, je tady proto, aby nám vysvětlila, co ta dvě slova vlastně obnášejí. Je až s podivem, kolik zajímavých, vzrušujících, zábavných informací se do její drobné knížečky vejde. Čtenáři se z ní dozvědí, jak co nejsvůdněji zapůsobit na opačné pohlaví, jak se vyznat v mapě partnerova těla, kolik vynalézavých milostných poloh lidstvo vymyslelo a mnoho dalších, neméně užitečných věcí, které z vás udělají opravdové mistry v milování. Na první pohled se zdá, jako by tohle všechno bylo určeno pouze ženám, ale zdaleka tomu tak není. Mnoho inspirace zde nepochybně nalezne i silnější polovina lidstva.

#sex
Tracey Cox Tracey Cox