Světlo po životě

Podtitul: život duše po smrti

Originální název: The Light Beyond

Eminent - 2005
ISBN: 80-7281-222-X

Eminent (2005) 80-7281-222-X 148
Odeon (1994) 80-207-0508-2 324 souborné vydání

Americký lékař a filozof Raymond A. Moody popsal ve svých předchozích knihách zkušenosti prožitků blízkosti smrti. Od té doby se zabýval tisíci podobných případů, které byly zaznamenány jak u dospělých tak u dětí. Výsledkem jeho výzkumů je tato úchvatná kniha Světlo po životě život duše po smrti. Tisíce lidí, kteří přežili tzv. klinickou smrt nebo se jiným způsobem ocitli na prahu smrti, popsaly překvapující množství paralel a shodných prožitků: pocity být mrtvý, stav bez bolesti, pocity nekonečného míru, zážitek mimotělního bytí, průchod tunelem, setkání se světelnými bytostmi, ohlédnutí za minulým životem a nechuť k návratu do fyzického těla. (Založil/a: skjaninka)

Al-Borak
  4. 1. 2014, 23:39
Jsem rád, že se mi tato kniha dostala do rukou v momentě, kdy jsem ji potřeboval. Raymond si vybral skutečně zajímavé téma, kterému se rozhodl věnovat.
Paio
  18. 10. 2012, 12:28
Zvláštní téma této knihy, pro mě do této doby zcela neznámé. Můžu říci, že po přečtení pár stránek, pár kapitol mě nutilo přemýšlet, zamyslet se nad touto možností, kterou prošlo a má zkušenosti již nespočítaně osob. Trochu náboženské téma nebo něco, co nedovedu vysvětlit.
Pan T
  20. 10. 2011, 17:47
Kniha, jejímuž tématu se nevyhne NIKDO! O kolika jiných knihách, můžeme říct totéž?
Tohle by měla být povinná četba.