Smrt západu

Podtitul: Jak vymírání obyvatel a invaze přistěhovalců ohrožuje naši zemi a civilizaci

Originální název: The Death of the West. How Dying Populations and Immigrant Invasions Imperil Our Country and Civilization

Citadella - 2013
ISBN: 978-80-970875-5-5

Citadella (2013) 978-80-970875-5-5 366

V prezidentských volbách v letech 1992 a 1996 se za Republikánskou stranu neúspěšně ucházel o funkci kandidáta na prezidenta. V prezidentských volbách 2000 kandidoval za Reformní stranu na funkci prezidenta. Vystupuje v televizních talk show na NBC a CNN. Napsal stovky článků do předních amerických konzervativních časopisů. Autor řady knih. K nejvýznamnějším patří Right from the Beginning; A Republic, not an Empire a zatím poslední jeho kniha Smrt Západu. Je vydavatelem měsíčníku American Conservative.

Cinik
  15. 12. 2015, 15:41
Vynikající kniha poukazující nejen na nepřehlédnutelný úpadek a v jeho důsledku nevyhnutelně nastávající pád Západu, ale i na skutečné zásadní příčiny tohoto úpadku, které spočívají v ovládnutí Západu zvrácenými a šílenými ideologiemi a hodnotami, které ničí rodinu a vůli Západu k životu.