Podtitul: meditační techniky

Eugenika - 2014
ISBN: 978-80-8100-386-8

Eugenika (2014) 978-80-8100-386-8 192
PRAGMA (1996) 230

Meditační techniky a návody k různým formám meditací, výňatky a citáty Oshových knih ranních meditací a večerních daršanů. Některé z technik vycházejí z objevů současné psychologie. Osho nahlíží člověka s plným poznáním jeho složitosti v našem století. (Založil/a: skjaninka)

Osho Osho
*11.12.1931 - †19.01.1990

vladislaus
  15. 11. 2011, 19:07
Jedna z knih, kterou jsem komusi půjčil, nevím komu a už mi ji nevrátil. Škoda. I když už Oshovy dynamické meditace nepraktikuji, rád bych ji měl znovu v knihovně. Někdy by taková meditace neuškodila.
ROB33
  17. 11. 2013, 18:24
Asi tak před 15 lety mi tuto knihu kdosi půjčil, ale časem jsem jí jaksi zapomněl vrátit. Kniha je plná meditačních technik a citátů. Rád se k této knize vrácím. Někdy jen třeba listuji a pročítám náhodně vybrané stránky. Pro mě je to opravdová meditace či relax.
Forestova
  20. 3. 2016, 19:48
Tto knihu mam doma jiz skpro deset let, byla to jedna z mych prvnich meditacnich knih. Oshovi meditace jsou nekdy sokujici, pro otrle jedince, je treba vzdy stat pevne na zemi. Nicmene kniha predklada navod na spoustu meditaci proveditelne v praktickem kazdodennim zivote. Doporucuji.
Sniperjozef
  11. 2. 2016, 11:27
Vynikající kniha. Děkuji za to, že takové knihy jsou. Doporučuji hlavně pro lidi, kteří by rádi začali meditovat, nebo se o meditaci něco dozvěděli. Meditace od Osha doporučuji hlavně z důvodů jeho úhlu pohledu na dnešní lidstvo, shon, stress a tomu meditace uzpůsobené.