Abarat - Magické dny, krvavé noci

Originální název: Abarat: Days of Magic, Nights of War - Book Two

BB art - 2005
ISBN: 80-7341-605-0

BB art (2005) 80-7341-605-0 488

Dobrodružství Candy Quackenbushové v úžasném světě Abaratu je hodinu od hodiny zvláštnější. Christopher Carrion, Vládce půlnoci, vyslal svého nohsleda, aby ji chytil. Proč? Co chce Carrion od obyčejné dívky z Minnesoty? A proč Candy začíná mít pocit, že už v Abaratu někdy byla? Jak je možné, že zná magická slova, přestože si nepamatuje, kde se je naučila?
Je to zkrátka záhada. A Carrion spolu se svou ďábelskou babičkou, Strakatou bábou, pojali podezření, že ať už je Candy kdokoli, mohla by zmařit jejich plány na ovládnutí Abaratu. Candyini přátelé musí závodit s časem, aby ji vysvobodili z Carrionových spárů, a Candy musí vyřešit záhadu své minulosti, než se síly Dne a Noci střetnou a nad ostrovy nastane Absolutní půlnoc. (Založil/a: haluma)

Very.N
  16. 2. 2015, 13:56
Bohužel mě tahle knížna nezaujala, ani jsem jí nedočetla. První díl Abarat byl celkem fajn, ale pokračování mi připadá natahované a tak nějak už si ten svět neumím představit.