Dej si pohov - 100 tipů pro skvěly odpočinek

Dej si pohov - 100 tipů pro skvěly odpočinek

Metafora - 2005
ISBN: 80-7359-778-0

Metafora (2005) 80-7359-778-0 111

Už máte všeho až po krk? Problémů nad hlavu a práce plné zuby? Moc rádi byste si odpočali, dali si od všeho pohov - jenže vlastně nevíte jak na to? Nebojte se, my vám poradíme. Přestaňte myslet na to, co vás zítra zase čeká v zaměstnání, posaďte se a vezměte do ruky tuhle knížku. Přestože je tak malá, vešla se do ní celá stovka nápadů. Dozvíte se, jak relaxovat pomocí masáží, aromatických olejíčků nebo slunečních lázní. Naučíte se praktikovat jógu, odhalíte taje homeopatie, akupresury a dalších věky prověřených metod. A to ještě zdaleka není všechno. Nabídneme vám voňavé uklidňující čajíčky a jiné pochoutky, vysvětlíme nejrůznější techniky, které zaručeně povzbudí ducha a osvěží tělo. Vyzkoušejte a uvidíte! Optimistické fotografie, jimiž je knížka vyzdobená, vám nejen zvednou náladu, ale udělají z ní i ideální dárek pro přátele a známé.