Bez iluzí aneb Lesk a bída šoubyznysu

Bez iluzí aneb Lesk a bída šoubyznysu Originální název: Bez iluzí aneb Lesk a bída šoubyznysu

XYZ - 2009
ISBN: 978-80-7388-201-3

XYZ (2009) 978-80-7388-201-3 360

Na začátku byl spíš žert. Šestnáctiletá Klára se přihlásila do vyhledávací televizní soutěže Česká hvězda. A pak se strhla lavina událostí. Klára je náhle středem zájmu, příjemného i nemilého. A zjišťuje, že není cesty zpátky. Bojuje o ni otec, který věří v její talent, matka, jež vidí její budoucnost zcela odlišně, i mocná manažerka Gabriela Přádná. Ovšem některé věci si Klára musí rozhodnout sama v sobě. Rodina, přátelé, nebo showbyznys? Příběh s nadsázkou ukazuje, jak se rodí hvězda.

veronikaS
  17. 11. 2014, 0:12
Knížka se mi ze začátku moc nezamlouvala,neseděl mi styl psaní autora.Přišlo mi že nedokončoval věty.Ještě než jsem se do knížky pustila byla jsem zvědavá na to, jak nějaký postarší muž podá chování 16 Kláry,ale pak jsem zjistila že příběh je vyprávěn z pohledu jejího otce.Do příběhu jsem se nakonec vžila,začetla a více se seznamila s Klárou.Knížku jsem si nakonec velice užila a uděluji 3 hvězdičky.