Moc

Moc

Ikar - 2011
ISBN: 978-80-249-1559-3

Ikar (2011) 978-80-249-1559-3 272

Toto je učebnice největší síly ve vesmíru – díky moci budete mít všechno, co chcete. Bez ní byste se nenarodili. Bez ní by na planetě nebyl jediný člověk. Každý objev, vynález a stvoření z ní vychází. Dokonalé zdraví, neuvěřitelné vztahy, kariéra, kterou budete milovat, život plný štěstí, peníze, které potřebujete, abyste mohli existovat, dělat a vlastnit všechno, co chcete, to vše vychází z moci. Život vašich snů vám byl odjakživa blíž, než jste si uvědomovali, protože moc – mít všechno dobro života – se skrývá přímo ve vás.

Rhonda Byrne Rhonda Byrne
*12.03.1951

Luci-ye
  3. 3. 2015, 23:43
Skvělá, skvělá, skvělá! :-)
Jsou v ní úžasné příklady životních situací (kraťoučké, poučné, dokazující sílu přesvědčení a myšlenek) samotné autorky, ale i jiných lidí. Knížka je po grafické stránce nádherná, pastva pro oči. Sem tam je nějaký citát, některé citáty od známých vynálezců nebo fyziků se mi zdály přímo omračující v souvislosti s tou kterou kapitolou. Taky mi hodně pomohla, půjčila jsem ji dál a doufám, že se bude líbit a nadchne i další! Nečetla jsem od R. Byrne nic jiného, ani film jsem neviděla, takže nemohu porovnat, jak moc se opakuje již napsané. Každopádně půjčením si / stažením Moci neprohloupíte. ;-)
A souhlasím s názorem jednoho recenzenta na internetu, že více by seděl název "Síla lásky".
Bublina 10
  4. 4. 2016, 7:47
Kniha se dobře čte, dá se z toho poučit, něco si zní každý vytáhne. Kniha Moc je určitě lepší než první díl.
zuzsar
  27. 9. 2012, 12:02
Podle mě je druhá kniha od autorky Rhondy lepší než ta první. Spisovatelka určitě sama prošla rozvojem a tudíž pochopila, co v první knize chybělo a zahrnula to do této druhé. Celkově mi "Moc" dala neskutečně mnoho. Je to moje oblíbená kniha, kterou mám vždy po ruce. Ráda se k ní vracím, je velmi nabíjející a pozitivní. Ocení ji, stejně jako první díl, spíše lidé, kteří jsou trochu duchovněji založeni, přesto ji doporučuji všem..