Podnikatelé desetiletí

Podnikatelé desetiletí Originální název: Podnikatelé desetiletí

Nezjištěno / Jiné - 2011
ISBN: 978-80-904825-0-0

Nezjištěno / Jiné (2011) 978-80-904825-0-0 208

Inspirativní, plné odvahy i vytrvalosti. Takové jsou příběhy nejlepších podnikatelů České republiky v knize Podnikatelé desetiletí. Mapovali jsme jejich kroky od první koruny investované do podnikání až po miliardy, které jejich společnosti dnes vydělávají. Ať hledáte recept na úspěch v podnikání, nebo vás zajímají příběhy lidské odvahy, kniha Podnikatelé desetiletí je určená právě pro Vás. Najdete v ní příběh Vladimíra Kováře z Unicornu, Tomáše Březiny z Bestu, Radima Jančury ze Student Agency, Zbyňka Frolíka z Linetu či posledního vítěze soutěže Podnikatel roku České republiky Eduarda Kučeru z Avast softwaru. Veškeré texty v knize vychází z autentických rozhovorů se samotnými podnikateli, jejich přáteli, kolegy i konkurencí.

JaninaV
  9. 6. 2013, 16:47
Knížka se dobře čte, a hlavně je prima číst o lidech, kteří něco dokázali vlastní pílí, nic nevytunelovali, neukradli, naopak budují, zaměstnávají další lidé a ukazují ostatním, že to jde i poctivě.