Kam v Praze

Kam v Praze Originální název: Kam v Praze

Computer Press - 2011
ISBN: 978-80-251-3204-3

Computer Press (2011) 978-80-251-3204-3 176

Pokud cestujete do hlavního města s dětmi a přivítali byste více tipů a nápadů kam se s nimi vydat, doporučujeme vám naši knihu Výlety s dětmi v Praze a středních Čechách. Eva Obůrková(* 1967) – novinářka, reklamní textařka, ilustrátorka a holka pro všechno na volné noze, kašpar a černá ovce dvou rodin, manželka, maminka, pohovka, služka, věšák, otrokyně a chovatelka dětí, koček, psů a všeho, co se vzájemně nesežere. www.skliba.cz

ilon-a
  14. 2. 2013, 22:01
Nejlepší průvodce po Praze, jaký jsem kdy otevřela. Na knize je super, že památky a atraktivity města jsou rozděleny podle jejich typu (UNESCO, technické památky, přírodní zajímavosti, muzea a archeologické památky atd...). Text se nezkládá jen z nudnýho souhrnu dat a událostí. Ale je psán krásně čtivě a je oživen o spoustu zajímavostí. Dalším plusem průvodce je i uvedení orientační cenové hladiny vstupů do památek, uvedení adres a kontaktů (web, e-mail i telefon).