Jota - 2011
ISBN: 978-80-7217-890-2

Jota (2011) 978-80-7217-890-2 264

Román se může pochlubit neotřelou strukturou s četným využitím retrospektiv a poutavým stylem, který se vyznačuje jemně ironickým nadhledem, barvitým líčením a živými obrazy. Je plný kontroverzních až bizarních obrazů. Popis dospívajících hrdinů a jejich nesnází a úzkostí velice dobře mapuje charakter doby, kde jsou problémy deprese, obezity a slávy nejen aktuální, ale často přímo nebezpečné.

Blueberry
  25. 1. 2015, 18:10
Celá knížka by se dala spíše podat v kratší verzi - jako povídka by mohla být i zajímavá. Takhle dostanete pouze více než 250 stránek plkání o ničem. Postrádá náboj a šmrnc - jako když bílé zdi přelepujete bílou tapetou. Nemůžu si pomoct, mě to prostě nebavilo.
twiGGy88
  26. 11. 2014, 21:57
Na můj vkus autor používá příliš příměrů a přirovnání, které mají být asi vtipné, ale to se povede tak u každého desátého. Celkově mě kniha nijak neuchvátila, ať už co se týká děje nebo slibovaného "poutavého stylu", který mi absolutně nesedl. Holt není autor ten, jenž by se zalíbil všem a věřím, že kniha si najde své příznivce.
niknikita
  15. 9. 2015, 11:06
Po prvních stránkách jsem pocítila mírnou depresi a tak jsem se ke konci jenom prolistovala, abych zjistila, že jsem o nic nepřišla. Na mne příliš temné a zbytečně dlouhé.
Snaporaz
  22. 7. 2016, 15:52
Ta kniha vůbec není tak špatná, alespoň mne pohltila. A dodal bych, že právě ty příměry a přirovnání jsou docela silnou stránkou této knihy.