Chlápek od vedlejšího hrobu

Chlápek od vedlejšího hrobu Originální název: Grabben i graven bredvid

Motto - 2011
ISBN: 978-80-7246-556-9

Motto (2011) 978-80-7246-556-9 192

Na hřbitově se náhodně setkají dva pozůstalí. Désirée je knihovnice a v polední přestávce chodívá k prostému náhrobku za svým manželem, který umřel na její vkus příliš mladý. Benny je zemědělec, který chová krávy a starostlivě pečuje o pompézní hrobku svých rodičů. Sedávají spolu na lavičce před hroby a zpočátku k sobě cítí silnou antipatii. Ale jednoho dne se na sebe usmějou…

Katarina Mazetti Katarina Mazetti
*??.??.1944

marcellia
  12. 8. 2013, 0:35
Milá,pohodová a docela i vtipná knížka,kterou jsem přečetla za 2 dny.Sice bych si představovala jiný závěr,ale budiž...doporučuju číst mezi náročnějšími knihami jako oddech :-)
stepuli
  1. 7. 2014, 8:29
Knížku jsem přečetla jedním dechem. Je to opravdu oddechové čtení, ale je tam zajímavý pohled z obou stran, co si myslí ženská i co si myslí chlap. To by se nám občas hodilo všem, zjistit jak to vlastně myslel ten druhý. Závěr je zajímavý, ale já už mám koupený i druhý díl, takže jsem věděla jak to dopadne předem. Doporučuji opravdu jako něco lehčího, třeba na dovolenou.
Neli.studentka
  5. 12. 2016, 8:25
Knihu jsem přečetla jedním dechem a skončila jsem s úsměvem na rtu a se slzami v duši. Je to oddechové čtení, které zároveň přináší pohled na nesmiřitelný problém ve vztahu muže a ženy a ukazuje, že i tam, kde zdánlivě není východisko, může existovat varianta. Kniha mě mile překvapila.