Hlas bájných stvoření

Poprvé vydáno celosvětově: 2004

Albatros - 2007
ISBN: 978-80-00-02019-8

Albatros (2007) 978-80-00-02019-8 376

Rok 1154: jsme stále na půdě legendární Francie, jejíž jméno zní Gallica... Bájná stvoření hynou. Chce-li Bohem dostát slibu, který dal jednorožci, musí rychle najít brány Sidu a Stvoření k nim zavést. S pomocí Chretiena z Troyes z knih zjistí, že se brány otvírají v nocio svátku Všech Svatých. Neví však, kde je hledat. Existují skutečně? V doprovodu svých přátel mladičké trubadúrky Vivienne, trpaslíka Mjollna, tovaryše Trinité La Rochella a lovčího Bastiana opouští Bohem dvůr Heleny Quiennské.

Pokračování děje Syn lovce vlků. (Založil/a: skjaninka)

Rouzie
  3. 12. 2010, 18:26
Kniha se mi líbila... Vzhledem k tomu že miluji fantasy uchvátila mne...Ale je nutné nad ní neustále přemýšlet.. Až moc složitá pro mne..Ale jsem ráda ,že jsem si ji mohla koupit a přečíst..Nejvíce se mi líbil úvod vytesaný do kamene,,Paměť země je jiná než paměť lidí. Domníváme se, že o dějinách i o světě víme vše, leč kdysi existovali věky, kdy docházelo k tisícům zázraků - ty jsou dnes pryč. Pouze stromy je pamatují, stejně jako obloha a vítr..."