40 největších mýtů o budování kariéry

40 největších mýtů o budování kariéry

Grada - 2011
ISBN: 978-80-247-3740-9

Grada (2011) 978-80-247-3740-9 208

Existuje bezpočet mýtů o tom, jak dosáhnout v kariéře vrcholu nebo co naopak brání našemu vzestupu. S těmito "nepsanými pravidly" se setkáváme v médiích, narážíme na ně ve firmách, v rozhovorech s kolegy či s údajnými odborníky. Některé z nich přetrvávají snad celou věčnost: "V padesáti jsem na kariéru už příliš starý", jiné jsou naopak zcela nové: "Bez pozornosti médií se kariéra udělat nedá" nebo "Se správnou sítí kontaktů jde profesní růst sám od sebe". Zkušený headhunter vám prozradí, na čem opravdu záleží při budování postavení v zaměstnání, co rozhoduje při výběru lidí a co ovlivňuje jejich kariérní postup. Mylné představy uvede na pravou míru a ukáže vám, které strategie a pravidla skutečně fungují a dovedou vás k úspěchu. Pusťte se do čtení této zajímavé a poutavé knížky a vybudujte si kariéru, o které sníte.