Vraždy podle Grimmů

Vraždy podle Grimmů

Daranus - 2011
ISBN: 978-80-87423-06-6

Daranus (2011) 978-80-87423-06-6 349

Vraždy podle Grimmů anglického bestselleristy Craiga Russela jsou po úspěšném thrilleru Krvavý orel (vyšlo v nakladatelství Daranus) druhým románem autorovy „fabelovské řady“. Příběh prosycený tajemnem grimmovských pohádek a plný překvapivých dějových zvratů přečtete jedním dechem. A jistě se budete jinak dívat na zkazky, se kterými jste vyrůstali a s nimiž vyrůstají vaše děti. Třeba ta o bezelstné holčičce s červenou karkulkou, která se vydala do hlubin temného, nebezpečného lesa...

Alaglesia
  10. 6. 2012, 18:23
Velice čtivý detektivní příběh z německého prostředí. Už dlouho jsem nenarazila na dobře propracovanou knihu. Tato kniha rozhodně propracovaná je. Do poslední chvíle netušíte, kdo je vrah. Podezřelých je mnoho a vy společně s detektivem přemýšlíte, kdo za tím vším stojí, a kdo se stane další obětí. Líbil se mi také nápad - vraždy podle pohádkových motivů. A samozřejmě jako bonus se dozvíte i zajímavé informace ze života bratří Grimmů.
tomdra
  25. 1. 2013, 17:59
Pěkný detektivní příběh plný napětí a zvratů. Chtěl jsem dát 100%, ale dal jsem jen 80%, protože mi hrozně vadilo, že kniha obsahovala spoustu německých slov (např. herr kriminalhauptkommissar, staatsanwaltschaftu, frau, mutti, herr, papi.....) a přitom o pár řádků níž to bylo už přeloženo.