Phil Hellmuth uvádí: Techniky FBI v pokeru, aneb, Každý soupeř se dá přečíst

Phil Hellmuth uvádí: Techniky FBI v pokeru, aneb, Každý soupeř se dá přečíst

Podtitul: Read´em and Reap´em

V češtině vychází poprvé překlad knihy Phil Hellmuth Presents Read´Em and Reap: A Career FBI Agent‘s Guide to Decoding Poker Tells. Její autor, bývalý agent FBI a v pokerové komunitě uznávaný expert na neverbální komunikaci Joe Navarro zde poutavě popisuje způsoby, kterými lze „přečíst“ soupeře na základě signálů těla, které každý z nás mimoděk vydává. Každý pokerový hráč mluví ke svým protivníkům více či méně nahlas řečí těla, neboť žádný člověk na světě není stroj bez emocí. Čtení těchto signálů je potom při hře pro vás minimálně stejně důležité, jako třeba počítání procent. Přečíst správně svého soupeře, někdy může mít na výsledek mnohem větší význam.Pokerovým fanoušků a všem, kteří to myslí s pokerem vážně, se tak do rukou dostává kniha, která konečně vyplňuje velkou mezeru mezi pokerovými tituly, které byly dosud u nás přeloženy.

nakladatelství: Royal Flush CZ 2011, 231 s.
ISBN 978-80-254-9745-6