Tajemství Atlantidy

Tajemství Atlantidy

Eko-konzult - 1995
ISBN: 80-88809-11-8

Eko-konzult (1995) 80-88809-11-8 132

Myslíte si, že by nějaký vědec zničil svou profesionální pověst, svou vědeckou vážnost, připustil by opovržení přátel a riskoval by všeobecný výsměch jenom proto, že by napsal knihu, která by potvrzovala legendu o Atlantidě? Pravděpodobná odpověď je NE. Jinak by ale jednal, kdyby osobně znal nebo si někdy povídal s Edgarem Caycem a seznámil se s jeho prací. Hlavně s životními výklady. Přesto se našli odborníci, vzdělaní lidé, kteří toto riziko podstoupili. Bylo více erudovaných, vysokoškolsky vzdělaných li-dí, kteří E. Cayceho osobně znali, ale i celá řada odborníků, kte-ří hodně času a mnoho let strávili studiem záznamů, které zane-chal. V případě tohoto díla studiem souboru záznamů o Atlan-tidě. O Atlantidě toho bylo napsáno tolik, že jen samotná biblio-grafie o ní by se nevešla na stránky této knihy. Navzdory tomu je stále zahalena tajemstvím. Pokusíme se toto tajemství trochu poodhalit. (Založil/a: Dennyj)