Čarovný kámen Brisingamenu

Originální název: Weirdstone of Brisingamen

Albatros - 2008
ISBN: 978-80-00-02158-4

Albatros (2008) 978-80-00-02158-4 235

Klasika anglické fantasy se konečně dostává do rukou i českým čtenářům. Se Susan a Colinem se dostanete do příběhu, který zlověstně povstává ze starobylých legend a mýtů. Temné bytosti zla získávají čarovný kámen Brisingamenu a je jen otázkou času, kdy se jim podaříovládnout tajemnou moc v něm ukrytou a zničit navěky dobro. Budou Susan a Colin ochotni bojovat za záchranu dobra, nebo raději zapomenou, že se setkali se světem trpaslíků, elfů a čarodějů? (Založil/a: skjaninka)

Alan Garner Alan Garner
*17.10.1934

Katniss Lavender
  30. 6. 2011, 22:36
Jedna z mála knih u které jsem se musela hodně přemáhat, abych ji vůbec dočetla... Možná se k ní ještě někdy vrátím a změním názor, ale teď ji, ani další díly opravdu číst nechci!
Nikolka001
  5. 1. 2014, 20:24
Dlouho jsem přemýšlela, jak tuto knihu ohodnotím. Bohužel jsem byla opravdu velice zklamaná. Netušila jsem, že můžu najít knihu, která ve mně absolutně nic neponechá, nebaví mě a ještě abych se modlila, abych se dočkala poslední stránky, tak to už je opravdu příliš.
Knížka byla napsána nudných způsobem, který mě od začátku deprimoval. Opravdu horší knihu jsem nečetla. :/
Betty96
  11. 8. 2014, 21:56
Mě osobně knížka připomínali více knížek dohromady. Pán prstenů a Eragona. Je to vše dost podobný a k tomu ještě Blaničtí rytíři.
Princ Krasoň
  9. 1. 2013, 20:39
Tak špatnou knihu už jsem dlouho nečetl. Byla tak špatná, že jsem často uvažoval, že ji neodčtu, nakonec jsem se však přemohl.