Dědičné právo

Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Fantom Print - 2011
ISBN: 978-80-7398-140-2

Fantom Print (2011) 978-80-7398-140-2 288

Tři tisíce let před temnými událostmi v Tristramu byl Uldyssian, syn Diomedův, obyčejným farmářem z bezvýznamné vesnice jménem Seram, zcela spokojeným se svým klidným, téměř idylickým životem. O to víc je vyveden z míry, když se kolem něj začnou v rychlém sledu odehrávat temné události. * Poté co je neprávem obviněn z ohavných vražd dvou misionářů, musí uprchnout z domova a vydat se na trnitou cestu za očištěním svého dobrého jména. S hrůzou ovšem zjišťuje, že se u něj začínají projevovat podivné schopnosti – schopnosti, o jakých se žádnému člověku nikdy ani nesnilo. Uldyssian nyní musí moc, která v něm roste, zkrotit, jinak hrozí, že v něm zadusí i poslední stopy člověčenství. (Založil/a: VeronikaV)

HeM
  10. 8. 2012, 23:12
Bohužel musím napsat, že tady platí stejný komentář jako u posledního dílu této trilogie, je to spíše zklamání, však si přečtěte ten můj komentář u posledního dílu..
Zlatokrt
  30. 12. 2012, 17:37
Uf. Buď jsem se za těch pár let od doby, co jsem četl Království stínu, tolik změnil já, nebo měl Knaak v mezičase mozkovou mrtvici. Nebo si Blizzard objednal text dostatečně jednoduchý, aby vyhovoval úplně všem hráčům? Možná to zmršil překlad... nevím. Každopádně, nápad dobrý, ale napsaný tak jednoduše a naivně, že jsem se místy styděl knihu číst. 50% z nostalgie a za téma s originálním nápadem.