Lidi psí, kočičí a ničí

Lidi psí, kočičí a ničí

Úsměvné i smutné, zábavné i obtížné, milé i protivné – takové jsou historky, které zažívá snad každý chovatel psů a koček. Ne každý je ale dokáže vylíčit s takovým humorem, láskou a pochopením pro zvířecí neplechy jako mladá autorka žertovné knihy, která určitě nikoho nezarmoutí. Slovní vtip je doplněn i vtipy kreslenými, jimiž slavný kreslíř Pavel Kantorek vhodně doplnil čtivě a s nadhledem napsaný text.
Vhodný dárek pro děti i dospělé a pro všechny milovníky zvířat.
Knihu nechť si nekupují jen ti, kteří dokážou kopnout do štěněte. (Založil/a: Pozitronka)

Renáta Veselská Renáta Veselská
*1970

Introvert
  24. 2. 2014, 17:40
K obsahové části: nejsem zastánce zbožšťování zvířat. Četla jsem tuto knížku, a jak v ní přibývalo roztrhaných, rozkousaných a jinak poničených předmětů, pociťovala jsem téměř euforickou radost, že se tato opěvovaná fauna nenachází u mne doma.
Jinak je kniha napsána opravdu dobře, bavila jsem se a jako odpočinkovou četbu bych ji milovníkům zvířat určitě doporučila.
P.S. Mám doma kocoura, mám ho ráda a NEJSEM MOROUS!!! :-))
Raja
  31. 3. 2013, 19:07
super oddechová kniha. Smála jsem se od začátku až do konce. Doporučuji všem pro dobrou náladu. Nejen pro milovníky zvířat.