Osvobození

Fragment - 2013
ISBN: 978-80-253-1626-9

Fragment (2013) 978-80-253-1626-9 240
Fragment (2011) 978-80-253-1325-1 240

Elena společně s Damonem, Meredith a Bonnií vešla do Temné dimenze osvobodit Stefana, který tam pomalu umírá. Damon cítí vinu za zločin, který proti bratrovi spáchal, a je ochoten nasadit pro Stefana život. V Temné dimenzi události spějí k dramatickému vyvrcholení. Elena s přáteli míří přímo k vězení, a jako vždy to je závod o život. Dramaticky osvobozují Stefana z cely. Teprve při akutním nebezpečí smrti, hrozící jejím přátelům, se Eleně podaří znovu vyvolat Křídla ochrany. A pak již prchají bránou mezi dimenzemi z vězení do pozemského světa, domů do Fell's Church. (Založil/a: Lindsey)

Arnien
  9. 4. 2014, 18:28
Konečně díl, který mě doopravdy nadchl. Prokousat se od příšerného 5. dílu až k 9. mi dalo sice trochu zabrat, ale tato kniha za to skutečně stála. Vtáhla mě do děje a naprosto pohltila. Měla jsem ji přečtenou za chvíli a nemůžu se dočkat další. Autorka už ani na každé druhé stránce nezmiňuje ten otravný kámen "lapis lazuli", což shledávám jako úspěšný a žádoucí krok kupředu. :D Jen tak dál!