Můj příběh 9.58 - Nejrychlejší muž světa

Můj příběh 9.58 - Nejrychlejší muž světa
Originální název: My story: 9.58 - being the world’s fastest man

Výpravnou knihu Můj příběh 9.58 dal Usain Bolt dohromady v uplynulých dvou letech spolu s legendou britské sportovní žurnalistiky Shaunem Custisem.

Kniha Můj příběh 9.58 ilustruje, proč je jamajský šampion Usain Bolt jedním z nejsympatičtějších lidí mezi světovou sportovní špičkou.
Exkluzívní publikace plná fotografií přináší ojedinělé pohledy do zákulisí světového sportu a je doplněna názory a vzpomínkami klíčových lidí sprinterova života.
Bolt vypráví svůj příběh od jamajské chatrče po pekingské zlato, příběh plný vítězství a pádů (byť vítězství bylo víc), houževnanosti a vůle něco obětovat pro to, aby se člověk dostal na absolutní vrchol. Vážné pasáže, kterou mohou být inspirací pro každého, koho sport baví, autoři dovedně střídají s uvolněným vyprávěním – například o tom, proč si Bolt kupuje jen černá auta, anebo o tom, jak při stěhování poztrácel některé své mistrovské medaile.

Fakt, že MŮJ PŘÍBĚH není žádnou sportovní rychlokvaškou, podtrhují i příznivé zahraniční recenze, vyzvihující fakt, že dosud málokomu se podařilo v knižní podobě zachytit duši a přemýšlení špičkového sportovce tak důkladně a podrobně.

Až dočtete jeho knihu, uvidíte, že možná začnete běhat i vy!

Usain Bolt světový rekordman, účastník Zlaté tretry.
Vydalo nakladatelství - 65. pole, 2011 (Založil/a: Antonín)

Usain Bolt Usain Bolt
*21.08.1986