Vábení krve

Originální název: THE VAMPIRE'S SEDUCTION

Levné knihy KMa - 2011
ISBN: 978-80-7309-948-0

Levné knihy KMa (2011) 978-80-7309-948-0 392

Je to už dávno, kdy William Cuyler Thorne přesídlil z rodné Anglie do Ameriky. Upírem je déle než pět století a nic mu nebrání žít bonvivánským životem plným zábavy a krásných žen. V Evropě zanechal i svého stvořitele Reedreka, bezcitného chladnokrevného upíra zabijáka, jehož z celé duše nenávidí. Má k tomu dobré důvody - když ho Reedrek probudil k životu nemrtvého, nemilosrdně vyvraždil jeho rodinu a Williama si na dvě stě let zavázal bezpodmínečnou poslušností. Lhůta sice již uplynula, ale žádný upír se svému stvořiteli nemůže postavit. A nyní k Williamově nelibosti přijíždí mocný upír do Nového světa... (Založil/a: Ilmatar)

Raven Hart Raven Hart

Richie
  9. 10. 2014, 16:00
Další z řady moderních romantických upírských hororů (hodní upíři x zlí upíři). Nebylo to až tak špatné, občas mě to i bavilo a nenudil jsem se. Té romantiky v knize není tolik, aby mě to otrávilo a i množství násilí či sexu bylo na hranici snesitelnosti. V té současné záplavě upírských "hororů" průměrná kvalita.
Monííí
  2. 4. 2012, 11:05
Tuhle knihu fakt doporučuju přečíst! Nic tak strašnýho jsem ještě nečetla:-D. Opravdu hroznej zážitek! Nezáživná, nezábavná, bez smysluplného děje! Ani jsem to nedočetla, silně mě ta kniha nudila!