Chlapci a chlapi

Chlapci a chlapi Originální název: Chlapci a chlapi
Poprvé vydáno celosvětově: 1989

Populární televizní seriál, který se přednedávnem vrátil na naše obrazovky, se dočkal také své knižní podoby. Povinná vojenská služba již pomalu patří minulosti a snad právě proto si příběh z kasáren našel opět své příznivce. Kdo by si nepamatoval Tomáše Soukupa a jeho trable s láskou, tlouštíka Guláše a šikanovaného Ctibora - Kyslíka? Nyní máte možnost si připomenout osudy našich hrdinů jinak než z televizní obrazovky. (Založil/a: necrofrost)

Buřinka
  10. 10. 2016, 17:05
Tuto knížku jsem si pořídila díky seriálu hned jakmile vyšla. V té době jsem určitě nebyla sama :-) Dnes si už můžou "chlapci i chlapi" leda tak přečíst co to vlastně byla ta "povinná vojenská služba". Kromě "buzerace" nadřízených měla jistě i některé kladné stránky. Kniha se mi tenkrát líbila, nyní jsem ji znovu nečetla, takže hodnotím 4***.
Faustyna
  8. 11. 2014, 12:53
Seriál z vojenského prostředí mám moc ráda a tak jsem neváhala a sehnala jsem si i stejnojmennou knížku. Je to celkem příjemné čtení - je ovšem absolutně totožné se seriálem, takže pokud jste čekali něco nad rámec,tak to tady opravdu není. Jinak ale celkem dobrá kniha.