Hořká smrt

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Moba - 2011
ISBN: 978-80-243-4468-3

Moba (2011) 978-80-243-4468-3 288

Soukromý detektiv Stanislav Berka je při výletu lodí po Brněnské přehradě svědkem nalezení utonulého mladíka. Na přání mladíkovy matky se dává do pátrání po příčinách jeho smrti. Na dovolené v Jizerských horách pak Berka s přítelkyní Lucií ke svému údivu nacházejí zavražděnou mladíkovu exmilenku. Protože je z vraždy obviněn Berkův kamarád, detektiv se usilovně snaží přítele očistit. Zabředává stále hlouběji do nemilosrdného prostředí, kterému vládne bezohlednost, korupce a touha po penězích. Jediná cesta, jak případ vyřešit a pomoci příteli, je být stejně nemilosrdný jako ti, proti nimž Berka stojí... (Založil/a: ceskas)

dejw
  31. 7. 2014, 9:32
Průměrná detektivka. Děj se odehrává převážně v Desné u Tanvaldu a okolí. Autor mě nepřesvědčil a další knížku už si od něj nejspíš nepřečtu.
matvlad
  11. 4. 2015, 18:46
Kniha se mně velice líbila, je poutavě napsaná ve stylu severských krimi a knihy pana Češky si pravidelně kupuji. Mohu ji doporučit všem čtenářům krimi. matvlad.