Originální název: Driven to Distraction

Dokořán - 2016
ISBN: 978-80-7363-752-1
Vyšlo jako e-kniha

Dokořán (2016) 978-80-7363-752-1 296 Vyšlo jako e-kniha. e-book (epub)
Dokořán (2016) 978-80-7363-751-4 296 Vyšlo jako e-kniha. e-book (pdf)
Dokořán (2016) 978-80-7363-753-8 296 Vyšlo jako e-kniha. e-book (mobi)
Dokořán (2011) 978-80-7363-345-5 296

Celý život trvá láska mezi Jeremym Clarksonem a auty. Už čtvrt století Jeremy auta řídí, testuje a píše o nich. A už dvacet let je vůdčí osobností nejoblíbenějšího motoristického seriálu na světě, Top Gear, který vysílá i česká televizní stanice Prima Cool. Kniha Na plný plyn je sbírkou Clarksonových sloupků, které píše týden co týden pro nedělní vydání listu The Times. Jenže nejde zdaleka jen o auta - je to bezkonkurenční mix automobilových recenzí, politické nekorektnosti, britského humoru a sžíravých postřehů o politice, společnosti a tak vůbec. Mimochodem, víte, proč ženy neřídí Lexusy nebo jaké jsou důsledky neadekvátního omezování porodnosti? A proč by měl každý strávit alespoň jeden víkend v životě bagrováním?
Věřte nebo ne, po přečtení téhle knihy se váš pohled na svět změní - budete svůj život dělit na ten před Clarksonem a po Clarksonovi. A ten po něm bude mnohem zábavnější! (Založil/a: java)

Ivulina
  23. 11. 2013, 11:46
Jeremy je úžasný blázen. Chápu, že jeho humor nesedí každému, ale já si to opravdu užívám. Že o autech téměř nic nevím - no a? Tohle nečtete, abyste si prověřili terminologii z testů autoškoly. Tohle je vážně povedená sbírka skvěle ironických článků - a spolu s rubrikou "Přichází do kin" by to bylo jediné čtení, co bych si v novinách užívala! :)
Samael
  20. 9. 2013, 0:00
Přesně to co jsem od Jeremyho očekával.Tenhle automobilový závislák,který si s nikým a ničím nebere servítky.Ochránce přírody by nejraději přejel Hummerem a pomalé řídiče vytlačil ze silnice.Člověk podle mého gusta!!!
xKlaun
  1. 11. 2013, 0:17
Miluju auta, miluju Top Gear, miluju britskej humor a miluju Jeremyho. Mám k tomu ještě něco dodávat?