Newyorské sny

Originální název: New York Dreams

Triton - 2007
ISBN: 80-7254-842-5

Triton (2007) 80-7254-842-5 360

Závislost soukromého detektiva Hala Hallidaye na virtuální realitě je způsob, jak stoprocentně uniknout beznaději, do které dospěl jeho život. Jeho dívka Kim ho opustila. Jeho společník Barney Kluger je mrtvý. A Manhattan v roce 2041 je znečištěná pustina, jejíž obyvatelé hledají útočiště ve virtuální realitě a rychle ztrácejí schopnost komunikovat s reálným světem. Ale Halova ex-přítelkyně v reálném světě zmizela společně s geniálním dítětem Suzie Charlesworthovou. Hal se musí vzdát jednoduchých odpovědí virtuální reality a postavit se složitému opravdovému světu. Co je to projekt Metuzalém? A kdo se pokouší Hala Hallidaye zabít (Založil/a: illy)

Draconian
  9. 7. 2015, 22:16
Brown se i ve třetím díle drží osvědčeného postupu a stylu. Hal je prostě můj oblíbenec a i když i napotřetí někoho hledá...hledání je napínavé, zajímavé a zejména pídění se zatím, co je projekt Metuzalem je nesmírně povedené. Je to skutečně povedené završení celé trilogie a já Brownovi tleskám.