Zápisky Paula Bruntona - sv.7 - Uzdravování sama sebe, Negativa

Originální název: Healing of the Self, The Negatives

Iris RR - 1993
ISBN: 80-901039-5-2

Iris RR (1993) 80-901039-5-2 318

Do hloubky rozpracovaná desátá a jedenáctá kategorie ze Zápisků. Část 1.- Uzdravování sama sebe - zkoumá vztah mezi myslí a tělem ve zdraví a nemoci. Hovoří o řadě praktických technik, které mohou být užitečné každému pro sebeuzdravování. Hovoří o vitální síle člověka, s kterou pracují léčitelé, a s kterou může pracovat každý. Část 2.- Negativa - definuje povahu a kořeny zla v lidech, podává filozofický pohled na agresi, zlobu a její místo v současném světě. Klade si otázku, jak je odstranit poznáním jejich příčin a navrhuje mnoho konstruktivních alternativ řešení. Sleduje činnost temných sil v minulé a případně budoucí válce, zdůrazňuje naléhavost , s kterou současná světová situace vyžaduje rozpoznání a inteligentní individuální reakci na zesilování těchto ničivých sil v nás i kolem nás. Navrhuje množství alternativ pro naši současnou situaci jak na individuální, tak na spolačenské úrovni. (Založil/a: vladislaus)