Sukuby to rády horké

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Levné knihy KMa - 2011
ISBN: 78-80-7309-905-3

Levné knihy KMa (2011) 78-80-7309-905-3 288

Nikde není psáno, že být sukubou je snadné. Jackie Brightonová se teprve učí sukubou být. Má dva úžasné milence - padlého anděla přes den a upíra na noc - ti oba se zdárně starají o uspokojování jejího nenasytného chtíče. Nic by na uspořádání svého života sukuby neměnila až do chvíle, kdy nechtěně svým dotykem zbaví vědomí poslíčka s pizzou. Pro takovou událost existuje jediné vysvětlení - Jackie je prokletá. A co hůř - nezbaví-li se včas svého prokletí, bude nucena souložit stále častěji a častěji, dokud vysílená z milostných hrátek nezemře vyčerpáním. Sejmout kletbu jí možná může pomoci nejstarší sukuba ve Státech, proto se Jackie a její věrná přítelkyně Remy vydávají pro radu do New Orleans. Je to závod s čaem ve světě plném nástrah a démonů... Dokáže bystrá zrzka v minisukni přelstít síly zla? (Založil/a: Barborelka)

Jill Myles Jill Myles

Astonius
  9. 4. 2014, 10:12
No nevím, mně se tedy druhý díl nelíbil a na třetí už se nechystám. V prvním díle mě zaujal nápad, ale spíš tak do poloviny knihy, pak už co se zápletky týče to šlo jen dolů a dvojka v tom plynule pokračovala, takže ke konci jsem se dokonce musela nutit, abych to dočetla. Hlavní hrdinka mi není vůbec sympatická, ani její kámoška, obě mi přijdou jako pěkné fifleny (s chutí bych spíš použila jiné slovo) a dějová zápletka byla dětinská - je jasné, že o děj v tomto "díle" asi moc nepůjde, spíš o určité "scény", které však už také nudily a byly ohrané. Myslím, že rozvinutí myšlenky světa sukub do obyčejných každodenních příběhů by bylo čtivější, než sledování únosů hlavní hrdinky a jejího boje s démony. No, věděla jsem, do jakého čtení se pouštím, takže nemůžu mluvit o zklamání - kniha mě mohla jen překvapit, což se nestalo...
Lenitschka
  29. 5. 2012, 16:54
Druhý díl nezklamal, opět rychločtení, děj má spád a hlavní hrdinky nešetří vtipem :-) Jako odpočinkou ji vřele doporučuji
trynitrix
  17. 6. 2012, 16:12
Tak opravdu druhý díl nezklamal paráda :-) akce od samého začátku, Jackie nezklame hýří vtipem. :-) už jsem natěšená na další dobrodružství :-)
Barborelka
  22. 5. 2012, 11:12
Super počteníčko, mám ji doma v knihovničce na čestném místě;-)Remy byla super :D, moc se těším na pokračování.
Marcus_de_Tycho
  17. 5. 2015, 14:11
Koupil jsem si to do vlaku a nevšiml, že je to druhý díl. Ale dalo se to přečíst i samostatně. Nicméně první polovinu knihy se tam pořád šuká, než se rozjede cosi jako děj. Hrdinka se často chová dosti nelogicky a hloupě. Chlapi jsou ořezaní jen na penis a křídla. První díl je možná dobrý, jak jsem slyšel, ale tohle nedoporučuji.