Simonův kocour na toulkách

Originální název: Simon's Cat: Beyond the Fence

Paseka - 2011
ISBN: 978-80-7432-118-4

Paseka (2011) 978-80-7432-118-4 240

Po obrovském celosvětovém úspěchu knihy Simonův kocour její autor přichází s pokračováním příběhů svého čtyřnohého hrdiny, ve kterém se chlupáč vydává na toulky. Rozmazlený a prohnaný kocour zažívá nová dobrodružství se zvířátky v lese i na statku, ale nakonec se se vší parádou vrací z toulek domů.

Výtvarník Simon Tofield propojuje v této knize svoji lásku ke kočkám s láskou k britskému venkovu. Kniha Simonův kocour byla oceněna mezi jinými i slavnou British Animation Award (2008) a „Blockbuster“ Award serveru YouTube, kde má přes padesát milionů fanoušků. (Anotace nakladatele) (Založil/a: Bastet)

Bastet
  7. 10. 2011, 17:42
Zvířátka, a zvláště kočky, dokážou vymyslet neskutečné kousky a když se k tomu přidá anglický humor je z toho Simon's cat/Simonův kocour. Oproti svému americkému kolegovi Garfieldovi je elegantní, zákeřnější a pro mě daleko zábavnější, i když nic proti Garfieldovi i on má své neopakovatelné kouzlo.
Plue
  22. 7. 2016, 14:21
Občas jsem se zasmála, ale nic závratného. Obrázky jsou milé, občas mi připomněly našeho Dupíka (i když ten je drsnější :D).