Velká kniha věšteckých umění

Velká kniha věšteckých umění Originální název: Le grand livre des arts divinatoires

Victoria Publishing a. s. - 1991
ISBN: 80-85605-15-5

Victoria Publishing a. s. (1991) 80-85605-15-5 270

Autorka knihy Catherine Aubier se několik desítek let zabývá astrologií. Spolupracuje s mnoha časopisy, televizí a dalšími sdělovacími prostředky. Vedle přednáškové činnosti o astrologii se významně věnuje psaní.
V titulu Velká kniha věšteckých umění nás provází od astrologie až po geomantii ( mystické věštění ze značek ) přes tarologii, numerologii, chirologii a Yi - king a představuje nám celý soubor jednoduchých metod, přístupný všem, kteří se chtějí zabývat věšteckými uměními.
Každá z těchto metod dovoluje čtenáři nahlédnout do nitra a osudu své i jiné osobnosti. Uspokojí člověka provázející touhu poodhalit vlastní budoucnost, vyložit si událost nebo odpovědět na přesnou otázku.
Jednotlivé kapitoly knihy ve vyčerpávajícím textu obohatí čtenáře o základní fakta z oblastí, které byly mnohdy považovány za okrajové.
Proto je kniha vhodná nejen pro zájemce o věštění", ale i pro studenty, pedagogy, novináře, sociology a další (Založil/a: vladislaus)

Catherine Aubier Catherine Aubier
*1941