Zápisky Paula Bruntona - sv.1 - Perspektivy

Zápisky Paula Bruntona - sv.1 - Perspektivy
Originální název: Perspectives

Iris RR - 2003

Iris RR (2003)

Výběr z 1 - 28 kategorií Zápisků, sestavený studenty Wisdom´s Goldenrod, LTD. Representativní přehled z více než 7000 stran poznámek, které Paul Brunton určil pro posmrtné vydání. Jsou prvním dílem Zápisků Paula Bruntona – obsáhlého díla, o němž PhDr Brunton hovořil jako o svém “Resumé”. Abychom dosáhli největší duchovní sklizně z těchto "semínkových myšlenek", musíme se pokusit ocenit stav mysli a srdce, který je vzácný v každém století. Stišená, introvertní a vnímavá mysl mudrce dokonale zrcadlí síly Božské Mysli, které se dočasně odhalují jako vše, co je v našem světě pravdivé nebo skutečné. Když existují vhodné podmínky, může mudrc shledat, že je použit k vnějšímu vyjádření toho, co je nedělitelným způsobem myšleno v nerozdělené větší Mysli, se kterou je vnitřně sjednocen a zevně v harmonii. (Založil/a: vladislaus)