Odhalení

Poprvé vydáno celosvětově: 1994

Fragment - 2011
ISBN: 978-80-253-1345-9

Fragment (2011) 978-80-253-1345-9 272

Schopnosti, které přesahují lidské chápání!
Kaitlyn má nezvyklé oči a jasnovidecké schopnosti. Žije s pověstí čarodějky.Pozvání do institutu nadaných pro ni znamená naději na nový život. Všichni se však brzy dozví pravdu o experimentu, který ohrožuje jejich zdravý rozum a životy…
Zatímco přemýšlela, stále si kreslila. Nebo spíš její ruka si kreslila – zdálo se, že její mozek to vůbec nevnímá. Teď se podívala dolů a poprvé si všimla, co vytvořila.
Pavučinu.Ale divné bylo to, co bylo pod tou pavučinou, tak blízko, že se jí to skoro dotýkalo. Oči.
Široce otevřené, kulaté oči s hustými řasami. Oči Bambiho. Dětské oči. (Založil/a: Barborelka)

Nikolka001
  18. 1. 2014, 23:14
O tétou autorce se říká, že tato série je napsána lépe než Upíří deníky. Což nemůžu posoudit. Ale můžu posoudit tuto suprovní knihu. Opravdu se mi líbila. Četla se rychle a byla velice zajímavá. Skvělý námět, skvěle napsáno. Musím pochválit. :)
Dumbicek
  1. 12. 2015, 11:44
Vzhledem k tomu, že jsem četla Upíří deníky tak jsem se obávala, jak bude napsáno toto dílo. Musím, ale říct, že tohle je jiná káva. Dobrý námět, který se četl celkem sám a pěkně plynule ubíhal. A dát jméno Gabriel takové záhadné postavě mě jen mile potěšilo.
IvannaManson
  20. 10. 2015, 18:29
Do knihy se mi ani moc nechtělo, protože L.J. Smith rozhodně není můj šálek kávy. Pak se mi ale kniha najednou začala líbit a začetla jsem se do ní. Strašně se mi líbila a pak najednou - bum - a konec mi to opět celé zkazil. V dalších knihách čekávám milostný trojúhelník, vystřídání partnerů a všechny ty věci pro L.J. Smith typické.
Dee-Dee
  9. 9. 2013, 18:21
Jsem asi jediná, kdo by z mých známých, co tuto knížku četli, dal pět hvězdiček, ale nemůžu si pomoct. Moc se mi to líbilo!
martinexa
  13. 9. 2016, 9:47
Nic od toho neočekávala, ale překvapivě mě to bavilo. Pro mladou generaci úplně ideální. Není to dlouhé a hlavní postavy jsou celkem sympatické.