Milenec jen můj

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Baronet - 2011
ISBN: 978-80-7384-460-8

Baronet (2011) 978-80-7384-460-8 635

Upírské Bratrstvo černé dýky se rozrůstá o dalšího bojovníka. John Matthew musel urazit dlouhou cestu, než byl nalezen mezi lidmi, kteří nepoznali jeho upírskou podstatu, stejně jako si jí nebyl vědom on sám. Nikdo však nezná ani jeho minulost, ani jeho pravou identitu.
Osobní msta zavede Johna do nejzuřivějších bojů. A když se jeho spolubojovnice Xhexania ocitne v ohrožení, vkládá do jejího osvobození celé srdce. Xhex, kterou John přitahuje, však nechce podlehnout citům, protože už jednou ztratila milence, ale osud ukáže, že jejich spojení je nevyhnutelné. (Založil/a: Liwilterhage)

Magyana
  1. 9. 2015, 14:42
Mohla bych podepsat, co tu psala Moreanne. Byly chvíle, kdy mi John lezl krkem, ale zaplať pánbu za další dějové linie. Vzpomínky Daria a Tohra byly nadmíru příjemným bonusem a na Blaye a Qhuinna se vysloveně těším. Payne mě zatím nijak výrazně nezaujala, ale snad se to v další knize změní. Poprvé v celé sérii mě bavily i scény s bezduchými - hlavně díky Lashovi. Jen doufám, že z nich v příštím díle nebudou zase ti ubožáci jako doposud.
Moreanne
  21. 1. 2013, 11:14
Postava Johna mi byla od začátku hrozně sympatická, ale v předchozím dílu se to změnilo a tady už mi byl tím svým chudáčkovstvím a sebelítostí tak protivný, že jsem v půlce musela přestat na nějakou dobu číst, abych to vydejchala. Sice hodnotím 4*, ale není to ani tak kvůli Johnovi, jako spíš díky dějovým liniím Xhex, Qhuinna, Blaye a kupodivu taky vzpomínkami Daria a Tohrmenta.
TeddyM
  14. 12. 2011, 22:03
Poslední dobou mě na téhle sérii vadí příliš mnoho krve. Jinak příběh Johna a Xhex byl hezký a ten závěr super :)
Stolid
  13. 2. 2013, 22:05
Ahoj, mě zase štve, že John si nikdy nevzpomene na svou minulost a těm tupounům to nikdy nedojde, hlavně, že na konci každé knihy je charakteristika wahlkera, ale nikdy se nic nedozvíme. Řeknu vám, že každý příběh je stejný a knihy čtu už jenom kvůli erotickým pasážím! Oba se do sebe zamilují, ale nemůžou spolu bít kvůli své podstatě (upír nebo člověk), etiketě, ale nakonec jako v pohádce zůstanou spolu. Jedinečné jsou jenom jejich životní osudy, které se postavy od postavy liší. Nic jiného. Žaludek se mi zvedá, ale zůstanu knihám od Ward věrná, píše neuvěřitelně dobře.
marr13
  2. 4. 2012, 19:42
Nemám ráda Johna jako osobnost.Autorka ho popisuje jako sebelítostivého,pořád se nimrá v minulosti,prostě se mi jeho osoba nezamlouvá,ale tím nechci snížit kvalitu knihy a celou sérii.Patří do uceleného příběhu a vřele doporučuji si to přečíst.
Moreen
  12. 6. 2012, 10:36
a mě to bavilo, tyhle knížky vás vždycky nějak chytnou a nepustí. bylo zajímavé pozorovat johna i xhex, jejich chování. líbilo se mi, jak se xhex nepoddala a nakonec se zas ostříhala a obalila zbraněmi. akorát si myslím, že byla škoda johnova tetování, já bych si to nechala vyřezat pod to... jinak zajímavý je i příběh quina, nikdy by mě nenanapadlo, že blaye vidí takhle..
Nika17
  12. 10. 2011, 14:36
Úžasné! Na knihu jsem se moc těšila a mohu napsat, že předčila má očekávání. Stále u mě vedl Probuzený milenec, ale tento příběh byl ještě o hodně lepší.