Duchovní krize člověka

Duchovní krize člověka
Originální název: The Spiritual Crisis of Man

Iris RR - 2003

Iris RR (2003)

Kniha Duchovní krize člověka je výstrahou, která je stále platná a viditelná v současném dění. Války akrize odhalují strašlivou schopnost zla, která se stále skrývá v člověku, navzdory jeho civilizovanému zevnějšku. Skutečná tragédie naší doby nevězí ani tak v bezprecedentních vnějších událostech, jako ve veliké mravní bídě a duchovní slabosti, které se tak jasně odhalují. Máme přístup k nesmírné zásobárně vědění. Máme možnost použít tyto obrovské zdroje vědění ke zničení sebe sama, nebo dosáhnout nové a vyšší úrovně individuálního a světového duchovního pochopení. Náš neúspěch při budování hodnotné společnosti je v prvé řadě neúspěchem mravním. Ale dříve, než je možné provádět reformu mravní, je nutné provést reformu duchovní. Ta je základem všech ostatních reforem. Bez lepších lidí nebude lepší svět! (Založil/a: vladislaus)